Wolontariat dla regionu - wspólnie działamy dla naszej krainy

 

Kasztelania przygotowuje się na nowe działania. Rozpoczynamy koordynowania wolontariatu i praktyk. Rozwojem tej grupy zajmują się obecnie Julia Macioszek i Kamil Król. To głos aktywnych społecznie młodych ludzi, chcących działać razem dla regionu.

 

"Stworzyliśmy tą jednostkę po to, aby chętni ludzie mogli się rozwijać i spełniać. Chodzi nam o to, aby poznawać nowe tematy, dzielić się doświadczeniami i poznawać całkiem nowych ludzi bez względu na różnice wiekowe. Dlatego poszukujemy aktywnych osób o różnych zainteresowaniach, które są chętne do poznawania regionu i zwyczajów. Osób, które chcą się rozwijać i przy tym dobrze bawić wśród nowych znajomych. Bo sam możesz dużo, ale razem możemy zrobić jeszcze więcej." - tłumaczy Kamil Król.

O celach wspomina Julia Macioszek - "Kochani! Oferujemy wam współorganizację wydarzeń, uczestnictwo w akcjach społecznych, nawiązywanie nowych znajomości i oczywiście poznawanie naszej ojczyzny ku jej źródeł, właśnie w Kasztelanii Ostrowskiej. Jest również możliwość uczestniczenia w obozach i praktykach, które zawsze mogą się komuś przydać! Jako liderzy koordynacji wolontariatu i praktyk, serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami mailowo (vip.kasztelaniaostrowska@gmail.com) oraz na Facebook'u. Do zobaczenia wkrótce na przygotowywanych spotkaniach i wydarzeniach społecznych!"

Chętne już teraz osoby zapraszamy do kontaktu - będziemy informować o najbliższych krokach 


Julia Macioszek, Kamil Król

Strona 1 z 1