Wolontariat i Praktyki

 

Kasztelania przygotowuje się na nowe działania. Rozpoczynamy koordynowania wolontariatu i praktyk. Rozwojem tej grupy zajmują się obecnie Julia Macioszek i Kamil Król. To głos aktywnych społecznie młodych ludzi, chcących działać razem dla regionu.

 

Kontakt do nas: vip.kasztelaniaostrowska@gmail.com

 

 

"Stworzyliśmy tą jednostkę po to, aby chętni ludzie mogli się rozwijać i spełniać. Chodzi nam o to, aby poznawać nowe tematy, dzielić się doświadczeniami i poznawać całkiem nowych ludzi bez względu na różnice wiekowe. Dlatego poszukujemy aktywnych osób o różnych zainteresowaniach, które są chętne do poznawania regionu i zwyczajów. Osób, które chcą się rozwijać i przy tym dobrze bawić wśród nowych znajomych. Bo sam możesz dużo, ale razem możemy zrobić jeszcze więcej." - tłumaczy Kamil Król.

O celach wspomina Julia Macioszek - "Kochani! Oferujemy wam współorganizację wydarzeń, uczestnictwo w akcjach społecznych, nawiązywanie nowych znajomości i oczywiście poznawanie naszej ojczyzny ku jej źródeł, właśnie w Kasztelanii Ostrowskiej. Jest również możliwość uczestniczenia w obozach i praktykach, które zawsze mogą się komuś przydać! Jako liderzy koordynacji wolontariatu i praktyk, serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami mailowo (vip.kasztelaniaostrowska@gmail.com) oraz na Facebook'u. Do zobaczenia wkrótce na przygotowywanych spotkaniach i wydarzeniach społecznych!"

Chętne już teraz osoby zapraszamy do kontaktu - będziemy informować o najbliższych krokach :)
Julia Macioszek, Kamil Król


 

Wolontariat i Praktyki - zapraszamy na warsztaty w Imielenku 2017.03.04

Młodzi to przyszłość Kasztelanii Ostrowskiej. Mamy najlepszych wolontariuszy w całym regionie! Dlaczego? A no bo czują, czym jest wspólne działanie ponad podziałami i kształcenie się. 4 marca w Imielenku obecnych i przyszłych wolontariuszy zapraszamy na warsztaty.

Data publikacji: 2017-02-28 20:17:00

Wolontariat i Praktyki - po spotkaniu w ZSEO w Gnieźnie / relacja 2017.02.23

W końcu nadszedł oczekiwany dzień spotkania z grupą nowych, chętnych wolontariuszy w Zespole Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia.

Data publikacji: 2017-02-28 14:53:00

#młodziteżmajągłos / Lednogóra 2017.02.06

Spotkaliśmy się w Lednogórze w naszej doborowej, wolontariackiej ekipie. Zaskoczyło nas jak wielu z Was chce z nami działać. Dyskutowaliśmy o tym, co nam przeszkadza oraz o wspólnych pomysłach na zmiany w naszej społeczności.

Data publikacji: 2017-02-08 20:23:00

#młodziteżmajągłos

Czy młodzi ludzie mogą brać czynny udział w kształtowaniu swojego otoczenia? Jak i z kim możesz wpłynąć na rozwój swojej okolicy? Od czego zacząć, aby dobrze skończyć? Te i inne tematy przy okazji spotkania ze spoko ziomkami w Lednogórze 6 lutego. Po prostu przyjdź :D

Data publikacji: 2017-01-21 19:59:00

Wolontariat i Praktyki - po spotkaniu w I LO w Gnieźnie 2016.11.23

W środę 23 listopada dotarliśmy do I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie w poszukiwaniu wolontariuszy, którzy chcieliby z nami współpracować. O 10:45 w Auli Św. Jana Pawła II rozpoczęło się spotkanie. Dotyczyło ono rozwoju wśród uczniów wolontariatu dla regionu.

Data publikacji: 2016-11-24 19:03:00

Wolontariat dla regionu - wspólnie działamy dla naszej krainy

Kasztelania przygotowuje się na nowe działania. Rozpoczynamy koordynowania wolontariatu i praktyk. Rozwojem tej grupy zajmują się obecnie Julia Macioszek i Kamil Król. To głos aktywnych społecznie młodych ludzi, chcących działać razem dla regionu.

Data publikacji: 2016-11-13 18:57:00
Strona 1 z 1