Ogród Łazarz - plany snute na kolejny sezon

 

Podsumowanie sezonu. Było w tym roku tak dużo i tak intensywnie, że nie sposób doliczyć się wszystkich wydarzeń i kilometrów zdań wspólnych rozmów. W najbliższy piątek mimo chłodu zapraszamy na wieńczące jesień ogródkowanie - start 4 listopada, godz.15:30, Ogród Łazarz w Poznaniu.

 

15 października w Klubie Krąg podsumowaliśmy mijający sezon w Ogrodzie Łazarz. Podczas kolacji same dobrze znane sobie twarze. W tym gronie oprócz sentymentów nad minionymi miesiącami przede wszystkim zastanawialiśmy się nad przyszłością Ogrodu i Ogrodników. Coś się zmienia, coś zaczyna. Przyszłość wygląda kolorowo (także dzięki bajecznej scenerii namalowanej na ścianie Ogrodu Łazarz w październiku by Filip Myszkowski).

O historii Ogrodu Łazarz, o działaniach społeczników, o wydarzeniach kulturalnych i przyrodniczych opowiadaliśmy także w Gnieźnie na Młodzieżowym Forum Ekologicznym organizowanym przez Polski Klub Ekologiczny oddział w Gnieźnie wraz ze Starostwem Powiatowym  w Gnieźnie.

http://gniezno24.com/aktualnosci/item/8854-pamietajmy-o-ogrodach

 

W najbliższy piątek mimo chłodu zapraszamy na wieńczące jesień ogródkowanie - start 4 listopada, godz.15:30, Ogród Łazarz w Poznaniu.

 

Strona 1 z 1