/ RELACJA / KOP - "Renowacje" rozpoczęte na stacji Lednogóra

 

Byliśmy, widzieliśmy, ogarnęliśmy! 14 listopada 2015 na stacji Lednogóra rozpoczęliśmy rewitalizację peronu północnego. Jest to kolejna inicjatywa KOo_Pracowni w ramach naszego projektu Renowacje <<<

 

Choć pracowaliśmy zaledwie dwie godziny to efekty naszych działań terenowych już są widoczne. Pozbieraliśmy wiele śmieci oraz wykosiliśmy obrzeża zarośli (najważniejsze, że późną jesienią, co nie szkodzi roślinności). Wyznaczyliśmy także zalążki ścieżek. Wciąż czeka nas tam wiele pracy, dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłych akcjach, które odbędą się w najbliższym czasie. Cieszymy się, żę miejsce to otrzymało szansę na renowacja, gdyż ze względu na reprezentatywny charakter zasługuje na przywrócenie dawnej świetności. Ważne także, że stację Lednogóra mają możliwość dzięki współpracy z PKP Nieruchomości s.a. i PKP Polskie Linie Kolejowe s.a. upiększać sami mieszkańcy, co z zapałem będziemy kontynuowali.

 

Szukajcie niebawem informacji o kolejnym spotkaniu - będziecie mogli na nim zaproponować swoje pomysły i zarazem usłyszeć, jakie dotychczas są plany dotyczące tej części dworca.

 


Adrian Seifert