Dzikie Dziedzictwo - ekipa telewizji WTK przygotowała materiał o kasztelańskiej przyrodzie

 

Do Kasztelanii przyjechała ekipa telewizji WTK zobaczyć nasze piękne ostoje przyrody i przygotować materiał o prowadzonych działaniach. Jak pamiętacie, "Dzikie Dziedzictwo" to nasz makroprojekt, którego celem jest poznawanie i promowanie najbardziej cennych elementów przyrody regionu. W 2015 roku realizowaliśmy w jego ramach projekt inwentaryzacji roślin leśnych oraz rozpoczęliśmy monitoring obuwika pospolitego (dotacja z WFOŚiGW). Była z nami Aleksandra Gracjasz i Maciej Springer. Zobaczcie ten barwny materiał i doładujcie się widokiem kwitnących krajobrazów kasztelańskich.

 

 

>>>   http://www.wtk.pl/video-id-28118-walka_o_przetrwanie   <<<


(od min. 7:35)

 

To chyba pierwsze tak długie nagranie o przyrodzie tej części Kasztelanii Ostrowskiej. Cieszymy się, że to właśnie nam przypadło przecieranie szlaku :)

Dziękujemy naszym gościom za bardzo miłe spotkanie, wędrówki leśne i rozmowy. Dziękujemy też za miłe słowa nadchodzące do nas po emisji od oglądających materiał. Za to, że trzymacie kciuki za działania Stowarzyszenia, podobnie jak my doceniacie troskę o dziedzictwo tej krainy i za trzymanie kciuków, aby wiodło nam się :)

 

 


MJ

 

 

Strona 1 z 1