/ RELACJA 13.11.2014 - Klub Kobiet Kreatywnych wystartował z przygotowanimi

 

 

Do Andrzejek jeszcze trochę czasu, mimo to Kobiety Kreatywne z Imielna i Imielenka rozpoczęły przygotowania do organizowanej 28 listopada zabawy andrzejkowej dla dzieci. "Burza mózgów" na temat atrakcji oraz smakołyków zaowocowała świetnym programem dla dzieci. 

 

Na początku chciałam bardzo podziękować Paniom przede wszystkim za tak liczne przybycie. Nie wspomnę już o owocnych dyskusjach oraz miłej atmosferze poczas spotkania. Wierzę, że w takim gronie stworzymy My, Kobiety Kreatywne wiele ciekawych inicjatyw. To pierwsze wydarzenie, które razem organizujemy, będzie nie tylko miłym akcentem dla dzieci, ale również doskonałą szansą dla nas na poznanie się. 

 Czasu jest jeszcze trochę, więc wszystko z pewnością wypadnie świetnie. Każda z Pań przygotuje coś smacznego, przyniesie kilka słodkości i dekoracji. Wszystko jest podzielone i odnotowane :). Miło jest pracować w takim zespole. Szczególnie cieszymy się, ponieważ do zespołu Kasztelanii dołączyło aż 14 członkiń. Witamy serdecznie wszystkie Panie.

 

Następne spotkanie 27 listopada o 18.00 w świetlicy w Imielnie - będziemy dekorować salę!

 

Więcej o Klubie Kobiet Kreatywnych tutaj

 


Natalia Olejnik
Opiekun KKK

 

 

Strona 1 z 1